Замовте зворотній дзвінок прямо зараз.
Дізнайтеся, як отримати SIM-карту «SIMFOTOUR» вигідніше й швидше. Ми передзвонимо Вам безкоштовно в будь-який куточок України!
(Пн. - Пт.: 9.00 - 18.00)

Про компанію

Cервіс вигідного роумінгу «SIMFORTOUR» (Сімфотур), починаючи з 2007 року, представляє на українському ринку міжнародний стільниковий зв'язок закордонного оператора зв'язку.

«SIMFORTOUR» - це надійний та вигідний роумінг за кордоном.

Враховуючи тривалий досвід роботи у сфері стільникового зв'язку, наша команда пропонує унікальний технологічний продукт, завдяки якому ви маєте можливість бути на зв’язку в будь-якій країні світу, при цьому заощаджувати до 10 разів на розмовах, у порівнянні з іншими операторами.

Торговий бренд «SIMFORTOUR» також представлений в Росії , Білорусії, Молдові, під торговою маркою «SIMTRAVEL», що беззаперечно підтверджує міжнародний статус нашої компанії та надає можливість нашим абонентам користуватись якісним сервісом у цих країнах.

Основними пріорітетами роботи нашої компанії є:

  • надійність та оперативність;
  • висока якість зв'язку;
  • заощадливі тарифи;
  • додаткові технічні рішення;
  • якісний сервіс.

Для забезпечення відмінного сервісу туристична сім-картка «SIMFORTOUR» представлена у широкій дилерській мережі магазинів мобільного зв'язку та туристичних агентствах. Можливість поповнення рахунку за допомогою сучасних терміналів оплати послуг та банківських карт, з нашого сайту.

Успішна співпраця з нашими партнерами дозволяє запропонувати найбільш конкурентні ціни. Працюючи з Клієнтом, ми завжди прагнемо запропонувати системне рішення конкретного питання і професійний підхід гарантує нашим Клієнтам захист їх інтересів. Індивідуальний підхід до співпраці.

Чітка і налагоджена робота всіх наших підрозділів забезпечує високий рівень сервісу і своєчасне виконання узятих на себе зобов'язань.

«SIMFORTOUR» - якісний і дешевий роумінг за кордоном, це наша робота і ваша перевага. Спробуйте і ви неодмінно переконаєтесь в цьому.