Замовте зворотній дзвінок прямо зараз.
Дізнайтеся, як отримати SIM-карту «SIMFOTOUR» вигідніше й швидше. Ми передзвонимо Вам безкоштовно в будь-який куточок України!
(Пн. - Пт.: 9.00 - 18.00)

Корпоративний SIMFORTOUR — вигідні тарифи та телефон з гарним номером у подарунок!

12 декабря 2011 — 1 апреля 2012  (АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО!)


У Вас міжнародний бізнес? Часто доводиться їздити за кордон у справах або відправляти колег у відрядження? Діяльність Вашої фірми нерозривно пов'язана з відвідуванням зарубіжних виставок і конференцій? Тоді пропозиція SIMFORTOUR для корпоративних клієнтів вирішить Ваші бізнес-завдання!

Безкоштовні вхідні дзвінки, більш ніж в 136 країнах, дзвінки всередині мережі - 0,25 од. за хвилину, безкоштовні дзвінки зі Skype, знижки постійним партнерам і багато інших переваг! Корпоративний роумінг з SIMFORTOUR обійдеться для Вашої компанії до 10 разів дешевше, ніж роумінг від українських стільникових операторів.

При укладенні корпоративного договору і підключенні від 2-х номерів з поповненням кожного на 100 од. до 1 серпня, SIMFORTOUR дарує в ПОДАРУНОК: зручний і функціональний телефон "Alcatel ONE TOUCH 232". Функціональний і міцний телефон "Alcatel ONE TOUCH 232" - ідеальний помічник у поїздці.

Додатковий бонус - гарний номер, що підкреслює Ваш статус.

Заощаджуйте на зв'язку, розширюйте свій бізнес!

 

Сім-карти в подарунок!

Підключіться до корпоративного обслуговування та отримайте сім-карти безкоштовно!