Замовте зворотній дзвінок прямо зараз.
Дізнайтеся, як отримати SIM-карту «SIMFOTOUR» вигідніше й швидше. Ми передзвонимо Вам безкоштовно в будь-який куточок України!
(Пн. - Пт.: 9.00 - 18.00)

Вигідний GPRS в Європі!

13 липня 2012

Шановні абоненти !


 SIMFORTOUR  пропонує вигідний GPRS в Європі з пакетом «Europa Online»


10 MB інтернету всього за 1.90 USD  протягом 1 дня (24 години).
 Крок тарифікації: 100 КБ


Використання пільгового пакета доступне в наступних країнах:
Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Данія,  Естонія,  Греція, Гваделупа  та Мартініка, Ісландія, Ірландія, Іспанія,Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина,Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція,Чеська республіка, Швеція


Активація пакету «Europa Оnline»:  * 146 * 551 #
Якщо послуга успішно активована, на екрані з’явиться наступне повідомлення:"Daily GPRS activated for 1.90 USD. You have 10 MB for free".
Перевірка стану пакету «Europa Online»:  * 146 * 552 #
на екрані з’явиться наступне повідомлення:
"You have used XXMB YYKB, you can still use XXMB YYKB, remaining time XXh YYm"
GPRS сесії відображаються в команді XML: Gprscdr.
Для відключення послуги наберіть: *146*550 #


Звертаємо вашу увагу на наступне:
• Активація пакету здійснюється абонентом при відкритті GPRS сесії в Європі. Відразу при активізації пакета з рахунку абонента списується вартість послуги.
• Якщо абонент знову використовує GPRS в одній з європейських країн, то послуга автоматично активізується повторно і з його рахунку знову списується вартість активізації пакета.
• Безкоштовний обсяг трафіку денного GPRS акумулюється в рамках однієї або декількох сесій одного або різних європейських операторів.
• У випадку, якщо даний пакет більше не активний (закінчився термін дії пакета або закінчився щоденний трафік або послуга для SIM-карти була вимкнена), тарифікація наступних GPRS сесій триває за звичайними тарифами.
• Якщо за 24 години абонент не використав повністю 10MB трафіку, передбаченого послугою, то цей трафік обнуляється.
• Якщо абонент використав 10MB трафіку менше, ніж за 24 години, то повторно включити Денний GPRS пакет можливо тільки після закінчення 24 годин.
• Для інших GPRS сесій, які не потрапляють в список країн пакета «Europa Online» тарифікація діє за звичайними тарифами.
• Якщо у абонента є безкоштовний трафік 5 MB Безкоштовного Інтернету в Європі і та Туреччині , то при підключенні послуги денний GPRS пакет – першим використовується безкоштовний трафік, а потім 10 MB за умовами пільгового пакета.

Приклад використання  «Europa Online»  пакету:
Абонент активує даний GPRS пакет  в одній з вище вказаній країні 6 липня, а  7 липня абонент приїжджає до Греції і починає GPRS сесію в 11 00. З його балансу знімаються 1.90 USD і він отримує повідомлення з підтвердженням: "Daily GPRS activated for 1.90 USD. You have 10 MB for free".
Він використовує 10 МБ за 7 годин, а 17 годин , що залишилися, тарифікація GPRS сесії триває за звичайними тарифами. Якщо закінчився термін дії пакета або закінчився щоденний трафік, абонент отримує повідомлення "Daily GPRS deactivated".
На наступний день 8 липня, якщо абонент починає нову GPRS сесію, з його балансу знімаються 1.90 USD і він отримує 10 MB трафіку на 24 години з моменту початку сесії.Назад к списку новостей