Замовте зворотній дзвінок прямо зараз.
Дізнайтеся, як отримати SIM-карту «SIMFOTOUR» вигідніше й швидше. Ми передзвонимо Вам безкоштовно в будь-який куточок України!
(Пн. - Пт.: 9.00 - 18.00)

Обвал цін на дзвінки!

18 лютого 2011

З радістю повідомляємо Вам, що починаючи з сьогоднішнього дня тарифи на вихідні дзвінки з СІМ карт SIMFORTOUR на номери SIMFORTOUR на території країн з безкоштовними вхідними стають неймовірно низькими!

Діючі тарифи на вихідні дзвінки з країн з безкоштовними вхідними дзвінками на номери SIMFORTOUR:

Вихідні дзвінки: $ 0.29/мін

Звертаємо вашу увагу, що ці тарифи дійсні також для СІМ карт SIMFORTOUR + США на території всіх країн з безкоштовними вхідними дзвінками, за винятком США і Канади.

Таким чином, на даний момент ці тарифи діють в 72 країнах, перерахованих нижче:

Вірменія, Аруба, Австралія, Австрія, Азербайджан, Бахрейн, Білорусь, Бельгія, Камбоджі, Чилі, Хорватії, Кіпру, Czech.Rep., Данія, Єгипет, Фінляндія, Франція, Грузія, Німеччина, Греція, Гонконг, Угорщина, Ірландія, Ізраїль, Італія, Японія, Йорданія, Казахстан, Кенія, Корея (Південна), Косово, Киргизстан, Латвія, Лесото, Ліван, Литва, Люксембург, Малаві, Мальта, Молдова, Монако, Монголія, Намібія, Нідерланди, Нідерландські Антильські Острови, Нігерія, Норвегія, Палестина, Парагвай, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан-Марино, Саудівська Аравія, Сербія, Словаччина, Словенія, Південна Африка, Іспанія, Судан, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Уганда, Україна, Об'єднані Арабські Емірати, Великобританія, Узбекистан, Ватикан, В'єтнам, Ємен.
Назад к списку новостей