Замовте зворотній дзвінок прямо зараз.
Дізнайтеся, як отримати SIM-карту «SIMFOTOUR» вигідніше й швидше. Ми передзвонимо Вам безкоштовно в будь-який куточок України!
(Пн. - Пт.: 9.00 - 18.00)

Акційні СМС для абонентів Сімфотур!

04 листопада 2011

З 01.11.2011 року послуга акційних СМС за зниженним тарифом доступна і для абонентів, які перебувають  в Єгипті!

Абоненти SIMFORTOUR, які перебувають у Європі*, Туреччині та Єгипті мають можливість користуватись послугою відправлення акційних СМС та надсилати класичні повідомлення за зниженими тарифами.
Вартість класичних СМС повідомлень на номер будь-якої країни світу буде знижена для:
  • Туреччини до 0,29 у.о.
  • Єгипту до       0,25 у.о..
  • Росії до           0.40    у.о.
  • Європи * до    0,15 у.о.
Вартість активації послуги - 0,99 $ у.о. (буде знято з балансу). Строк дії – 100 днів.
Послуга активується користувачем самостійно, наступним чином:
________________________________________
Для активації послуги акційних СМС з Туреччини на клавіатурі телефону наберіть: * 146 * 921 #  і натисніть клавішу виклику.
Для перевірки стану / залишкового терміну дії акційного тарифу на СМС з Туреччини з клавіатури телефону наберіть: * 146 * 922 # і натисніть клавішу виклику.
Екран телефону покаже наступне повідомлення: "Discount SMS active for% days more." де "%" = кількість днів до закінчення періоду дії пільгового тарифу.
Деактивація послуги акційних СМС з Туреччини при введенні з клавіатури телефону комбінації: * 146 * 920 # і натисніть клавішу виклику.
________________________________________
Для активації послуги акційних СМС з Єгипту на клавіатурі телефону наберіть  : * 146 * 921*3 # і натисніть клавішу виклику.
Для перевірки стану / залишкового терміну дії акційного тарифу на СМС з Єгипту з клавіатури телефону наберіть: * 146 * 922*3# і натисніть клавішу виклику.
Деактивація послуги акційних СМС з Єгипту при введенні з клавіатури телефону комбінації: * 146 * 920*3 #  і натисніть клавішу виклику.
________________________________________
Для активації послуги акційних СМС з Європи* на клавіатурі телефону наберіть: * 146 * 921 *2# і натисніть клавішу виклику.
Для перевірки стану / залишкового терміну дії акційного тарифу на СМС з Європи з клавіатури телефону наберіть: * 146 * 922*2 # і натисніть клавішу виклику.
Деактивація послуги акційних СМС з Європи* при введенні з клавіатури телефону комбінації: * 146 * 920*2 # і натисніть клавішу виклику.
* Послуга акційних СМС з Європи працює в наступних країнах:Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Гібралтар, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Мартиніка, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Реюньон о-в., Румунія, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швеція
Для активації послуги акційних СМС з Росії на клавіатурі телефону наберіть  : * 146 * 921*4 # і натисніть клавішу виклику.
Для перевірки стану / залишкового терміну дії акційного тарифу на СМС з Росії   з клавіатури телефону наберіть: * 146 * 922*4# і натисніть клавішу виклику.
Деактивація послуги акційних СМС з Росії при введенні з клавіатури телефону комбінації: * 146 * 920*4 #  і натисніть клавішу виклику.
________________________________________
УВАГА ! При деактивації послуги гроші за активацію не повертаються! Екран телефону покаже наступне повідомлення: "Discount SMS price from _____ deactivated"
Акція не поширюється на смс, відправлені через Меню SIMFORTOUR (смс завжди коштує $0,35).
Назад к списку новостей