Замовте зворотній дзвінок прямо зараз.
Дізнайтеся, як отримати SIM-карту «SIMFOTOUR» вигідніше й швидше. Ми передзвонимо Вам безкоштовно в будь-який куточок України!
(Пн. - Пт.: 9.00 - 18.00)

Акційні СМС від Сімфотур

05 березня 2008

 Абоненти SIMFORTOUR, які перебувають у Європі*, Туреччині, Єгипті та Росії мають можливість користуватись послугою відправлення акційних СМС та надсилати класичні повідомлення за зниженими тарифами.
Вартість класичних СМС повідомлень на номер будь-якої країни світу буде знижена для:
      Туреччини до 0,25 $ USD.
       Єгипту до 0,25$ USD.
       Росії до 0,15$ USD
       Європи * до 0,15$ USD
Вартість активації послуги - 0,99 $ USD. (буде знято з балансу). Строк дії – 100 днів.
Послуга активується користувачем самостійно, наступним чином: 
________________________________________
Для активації послуги акційних СМС з Туреччини на клавіатурі телефону наберіть: 
* 146 * 921 # і натисніть клавішу виклику.
Для перевірки стану / залишкового терміну дії акційного тарифу на СМС з Туреччини з клавіатури телефону наберіть: * 146 * 922 # і натисніть клавішу виклику.
Екран телефону покаже наступне повідомлення: "Discount SMS active for% days more.",
де "%" = кількість днів до закінчення періоду дії пільгового тарифу.

Деактивація послуги акційних СМС з Туреччини при введенні з клавіатури телефону комбінації: * 146 * 920 # і натисніть клавішу виклику.
________________________________________
Для активації послуги акційних СМС з Єгипту на клавіатурі телефону наберіть : 
* 146 * 921*3 # і натисніть клавішу виклику.
Для перевірки стану / залишкового терміну дії акційного тарифу на СМС з Єгипту з клавіатури телефону наберіть: * 146 * 922*3# і натисніть клавішу виклику.
Деактивація послуги акційних СМС з Єгипту при введенні з клавіатури телефону комбінації: * 146 * 920*3 #  і натисніть клавішу виклику.
________________________________________
Для активації послуги акційних СМС з Європи* на клавіатурі телефону наберіть: 
* 146 * 921 *2# і натисніть клавішу виклику.
Для перевірки стану / залишкового терміну дії акційного тарифу на СМС з Європи з клавіатури телефону наберіть: * 146 * 922*2 # і натисніть клавішу виклику.
Деактивація послуги акційних СМС з Європи* при введенні з клавіатури телефону комбінації: * 146 * 920*2 # і натисніть клавішу виклику.
* Послуга акційних СМС з Європи працює в наступних країнах:Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Гібралтар, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Мартиніка, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Реюньон о-в., Румунія, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швеція
________________________________________
Для активації послуги акційних СМС з Росії на клавіатурі телефону наберіть: 
* 146 * 921*4 # і натисніть клавішу виклику. 
Для перевірки стану / залишкового терміну дії акційного тарифу на СМС з Росії з клавіатури телефону наберіть: * 146 * 922*4# і натисніть клавішу виклику. 
Екран телефону покаже наступне повідомлення: "Discount SMS active for% days more." де "%" = кількість днів до закінчення періоду дії пільгового тарифу. 
Деактивація послуги акційних СМС з Росії при введенні з клавіатури телефону комбінації: * 146 * 920*4 # і натисніть клавішу виклику.
________________________________________
УВАГА ! При деактивації послуги гроші за активацію не повертаються! Екран телефону покаже наступне повідомлення: "Discount SMS price from _____ deactivated"
Акція не поширюється на смс, відправлені через Меню SIMFORTOUR (смс завжди коштує $0,10). 
Назад к списку новостей