Замовте зворотній дзвінок прямо зараз.
Дізнайтеся, як отримати SIM-карту «SIMFOTOUR» вигідніше й швидше. Ми передзвонимо Вам безкоштовно в будь-який куточок України!
(Пн. - Пт.: 9.00 - 18.00)

Екстра мережевий тариф в Україну та Білорусію

12 березня 2018

Шановні абоненти «SIMFORTOUR»!

Інформуємо вас про зміни у вартості мережевого дзвінка з номера «SIMFORTOUR» на «SIMFORTOUR»  для всіх типів сім-карт з 14.03.2018

Мережевий екстра-тариф - 0,19 од./хв., додається при здійсненні дзвінка абоненту «SIMFORTOUR», який знаходиться в Україні чи Білорусії. 

  • Тобто, якщо один абонент «SIMFORTOUR», знаходиться в одній з країн з безкоштовними вхідними дзвінками, дзвонить іншому абоненту «SIMFORTOUR», який знаходиться в Україні чи Білорусії, тоді вартість буде наступна:
  • перша хвилина дзвінка: 0,29 + 0,19 =0,48 од., наступні 0,25 + 0,19 = 0,44 од./хв.
  • Якщо ж один абонент «SIMFORTOUR», знаходиться в країні з платними вхідними дзвінками,  дзвонить іншому абоненту «SIMFORTOUR», який знаходиться в Україні чи Білорусії, мережевий тариф буде наступний:
  • до вартості вихідного дзвінка згідно країни перебування, буде додано 0,19 одиниць/хв.

Порада:
  • якщо абонент «SIMFORTOUR», знаходиться на території України і отримує дзвінок від іншого абонента «SIMFORTOUR», тоді економніше йому передзвонити.
  • дзвінки в середині мережі є вигідними у разі, коли абоненти «SIMFORTOUR» знаходяться  та спілкуються між собою поза межами України чи Білорусії.

 

Спілкування у роумінгу можливе без додаткових витрат,  завдяки туристичним сім-картам ТМ"SIMFORTOUR"!
Назад к списку новостей