Замовте зворотній дзвінок прямо зараз.
Дізнайтеся, як отримати SIM-карту «SIMFOTOUR» вигідніше й швидше. Ми передзвонимо Вам безкоштовно в будь-який куточок України!
(Пн. - Пт.: 9.00 - 18.00)

Мобільний перекладач від Сімфотур

03 березня 2008

 Добре, коли в закордонній  мандрівці у вас є туристична sim-карта SIMFORTOUR: це дозволяє дзвонити максимально дешево, а то і зовсім безкоштовно (якщо йдеться про вхідні дзвінки). 
Проте одна справа, якщо ви спілкуєтеся зі своїми родичами, друзями і колегами, що залишилися в Україні.

А якщо потрібно зробити місцевий дзвінок, наприклад, щоб забронювати столик в ресторані або замовити екскурсію? 
Або, не дай боже, викликати поліцію або лікаря? Україської мови там ніхто не знає, англійський теж ніхто знати не зобов'язаний, та і самі ви, 
якщо чесно, пам'ятаєте на ньому ще зі школи лише щось типа «I have а family. My family is not large»... А якщо співбесідник говорить, наприклад, лише на суахілі?

Ось тут і згодиться нова послуга від Simfortour - синхронний переклад! 
Подзвонивши по номеру +372991, ви, як завжди, отримаєте зворотний дзвінок, але від оператора.
 Повідомите його, з якого на яку мову потрібно буде переводити, і Вас з'єднають з відповідним кваліфікованим перекладачем-синхроністом! 
Один з 1977 висококваліфікованих перекладачів в режимі реального часу переведе вашу розмову, повністю усунувши мовний бар'єр. Підтримуються цілих 157 мов!
Послуга надається без якої-небудь додаткової абонентської плати - стягується лише надбавка до вартості дзвінка з розрахунку $1,69 за хвилину - тобто,
 скільки проговорили - за стільки і заплатили. Немає ні мінімальних порогів, ні необхідності підписувати якісь додаткові угоди - просто дзвоніть і користуйтеся послугою, коли це вам потрібно.

Вдалих подорожей!Назад к списку новостей