Замовте зворотній дзвінок прямо зараз.
Дізнайтеся, як отримати SIM-карту «SIMFOTOUR» вигідніше й швидше. Ми передзвонимо Вам безкоштовно в будь-який куточок України!
(Пн. - Пт.: 9.00 - 18.00)

SIMFORTOUR - поповнення рахунку в Туреччині!

04 серпня 2011

iTouchTelecom  - це 272 точки прийому платежів, які знаходяться на території найпопулярніших курортів, готелів і клубів. Для поповнення рахунку необхідно вибрати логотип помаранчевого кольору із надписом SIMFORTOUR (SIMTRAVEL).

Дана послуга помітно полегшує поповнення балансу для тих, хто вже перебуває за кордоном - їм не потрібно заходити на інтернет сайт, щоб розрахуватися банківською карткою, або просити перевести гроші когось із друзів або родичів, що знаходяться в Україні. Більш того, система iTouch працює з великою кількістю іноземних валют - рублями, доларами США, євро, турецькими лірами.

iTouchTelecom
є одним з лідерів ринку платіжних систем в Туреччині і дозволяє легко і просто розраховуватися за послуги зв'язку туристам з України та інших країн СНД, Німеччини, а також місцевим жителям. Список платіжних терміналів iTouchTelecom Ви можете обрати у розділі -Тарифи - Роумінг у Туреччині.Назад к списку новостей