Замовте зворотній дзвінок прямо зараз.
Дізнайтеся, як отримати SIM-карту «SIMFOTOUR» вигідніше й швидше. Ми передзвонимо Вам безкоштовно в будь-який куточок України!
(Пн. - Пт.: 9.00 - 18.00)

SIMFORTOUR пропонує нову послугу!!!!!

28 серпня 2008

 Загубилась сім-карта? ЇЇ можна відновити!
 Відпустка – це, нажаль, не тільки приємні враження, але і деякі проблеми-наприклад, втрати та пограбування. І, нажаль, чим більше  розвивається всіляка портативна техніка – тим гірше йдуть справи.
 Ще зовсім недавно основним "витратним матеріалом" в зарубіжних поїздках були фотоапарати, а також відеокамери – вони падали у воду і на камені, їх вихвачували з рук мотоциклісти в Італії і крали з готельних номерів в Єгипті.
 З появою сім-карт SIMFORTOUR розмовляти по мобільному за кордоном стало не набагато дорожче, ніж удома, тому тепер мобільний у туриста – обов'язковий атрибут зі всіма витікаючими наслідками.  Його можуть вкрасти, він може випасти з кишені і потонути в морі, його можна забути на столику в кафе, а залишивши його заряджати в номері, можна, повернувшись, не знайти його. Образливо при цьому втратити не лише телефон, але і sim-карту, а якщо врахувати, що sim-карта в телефоні зазвичай при цьому стоїть туристична, на рахунку якої і гроші є, і при покупці нової плата за підключення стягується, та і номер всім відомий – образливо удвічі. Саме тому SIMFORTOUR тепер запускає нову послугу: відновлення втраченої sim-карти. Зробити це дуже просто: досить прийти в офіс SIMFORTOUR зі своїм паспортом і написати заяву. Вам видадуть нову sim-карту, і вже протягом доби вона запрацює з вашим старим номером і балансом. Ось тільки список контактів зберегти при цьому, неможливо: отже періодично синхронізуйте свій телефон з комп'ютером!Назад к списку новостей