Замовте зворотній дзвінок прямо зараз.
Дізнайтеся, як отримати SIM-карту «SIMFOTOUR» вигідніше й швидше. Ми передзвонимо Вам безкоштовно в будь-який куточок України!
(Пн. - Пт.: 9.00 - 18.00)

Корисні сервіси

Тарифний план «Вигідна Європа»

Абоненти SIMFOTOUR, перебуваючи в країнах Євросоюзу, а також в Туреччині, можуть активувати послугу "Вигідна Європа" і починаючи з другої хвилини розмови вартість дзвінка буде лише 0,15 одиниць за хвилину незалежно від напрямку дзвінка. Перша хвилина вихідного дзвінка тарифікується згідно з вашим поточним тарифним планом залежно від країни перебування абонента.

Міжнародна sim карта для Європи - це альтернатива європейському роумінгу МТС, Київстар, Life і інших операторів, а також покупці місцевих сім-карт в країнах Європи. Дзвінки в Європу від різних операторів, мають завищені тарифи – альтернатива роумінгу–туристичні сім-карти від компанії SIMFORTOUR.

Наші сім карти для Європи створені з урахуванням потреб туристів. Вони прості у використанні. Роумінг включається автоматично при перетині кордону і, що важливо, вартість дзвінків єдина в різних країнах Європи. Крім того, ми пропонуємо високу якість роумінгу, адже співпрацюючи з багатьма місцевими операторами, налаштовуємо роумінг автоматично, вибираючи в конкретному місці найкращий за якістю сигналу джерело зв'язку.

У наших сім-карт немає абонентської плати і необмежений термін дії. Повернувшись із подорожі, Ви зможете взяти її з собою в наступну поїздку! Дешеві смс і ммс у роумінгу, а також дешевий інтернет - усе це зручно і вигідно з картою SIMFORTOUR.

Тарифний план «Вигідна Європа» діє в наступних країнах:

Австрія Іспанія Німеччина Туреччина
Бельгія Італія Норвегія Угорщина
Болгарія Кіпр Польща Фінляндія
Великобританія Латвія Португалія Франція
Греція Литва Румунія Чехія
Данія Мальта Словаччина Швеція
Ірландія Нідерланди Словенія Естонія
Ісландія

Для абонентів тарифного плану "Весь світ" дану опцію необхідно підключити за допомогою сервісної команди .

Активація послуги * 146 * 931 * 1 #
Перевірка терміну дії послуги * 146 * 932 * 1 #
Відключити послугу * 146 * 930 * 1 #
Вартість активації 0,99 одиниць
Термін дії 360 календарних днів з моменту.

NB! При відключенні послуги вартість активації користувачеві не повертається!
УВАГА! При підключенні послуги "Вигідна Європа" пільговий тариф всередині мережі SIMFORTOUR перестає діяти.
Гарний номер - в подарунок!